Sākumlapa
Intranets
Jaunumi Par uzņēmumu Pakalpojumi Darbi
Sākumlapa olimps@olimps.lv Lapas karte
Par uzņēmumu
Projektēšana 
Par uzņēmumu

Firma Olimps dibināta 1991. gadā, Latvijā. Mēs esam lepni kā par mūsu jau paveiktajiem, tā arī par izpildes stadijā esošajiem darbiem, kas izveidoja mums uzticama partnera reputāciju, jo tie tika un tiek izpildīti ar augstu pakalpojumu kvalitāti un laicīgu pasūtījumu, Pasūtītāja prasību un vēlmju izpildi. Ar to mēs esam iekarojuši daudzu uzņēmumu uzticību, lielākā daļa no kuriem pārstāv vienu no vistehnoloģiskākajiem ekonomikas sektoriem, kas ir īpaši prasīga pret drošuma, kvalitātes un ekoloģijas savietojamību funkcionējošos objektos – naftas un gāzes nozari. Mūsu partnerattiecību pamatprincipi ir drošums, garantijas, kvalitāte, optimāli risinājumi, elastīgums un operativitāte. Tieši šie seši ir galvenie principi, kas nosaka pakalpojumu izpildījumu un kvalitāti kā to veikšanas laikā, tā arī tos ieviešot un izmantojot turpmāk.
  
 Pa šiem gadiem mūsu piedāvāto pakalpojumu saraksts ir ievērojami paplašinājies un šobrīd mūsu darbības virzieni ir gan ģenerālprojektēšana un ģenerāluzņēmējdarbība Baltijā, Krievijā un Eiropas Savienības valstīs; tā arī stratēģiskā mārketinga projekti; investīciju projekti un to analīze; Pasūtītāja finansu konsultācijas par iekārtu izvēli; juridiskās konsultācijas par būvprojektu vadību (atbilstoši spēkā esošai normatīvajai bāzei); konsultāciju pakalpojumi par projekta vadību un tehnisko ekspertīzi; kompleksas tehniskās projektēšanas organizēšana; celtniecības- montāžas un palaišanas- iestatīšanas darbu organizēšana un ražošana līdz objekta pilnīgai pabeigšanai; projektu vadība (projekta menedžments); inženierpakalpojumi un serviss (projekta pavadījums iepirkumu un montāžas procesā); autoruzraudzība; pabeigta būvobjekta sertificēšana; Pasūtītāja personāla apmācība augsti tehnoloģisku iekārtu ekspluatācijā.

SIA "Olimps" prezentācija (atvērt)

Mēs esam šādu profesionālo organizāciju biedrs:

  • "LBA" – Latvijas Būvnieku asociācija;
  • "LTRK" – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera;
  • "Projektētāju nekomerciālā biedrība «Союзпетрострой - проект»;
  • Nekomerciālā biedrība «Балтийский строительный комплекс».
Kopš 29.07.2005. esam reģistrēti Būvkomersantu reģistrā ar reģistrācijas Nr. 0141-R. Šajā reģistrā esošo informāciju varat apskatīt šeit.
 
Patreiz mūsu uzņēmums apvieno profesionālus darbiniekus – speciālistus, kas agrāk strādājuši dažādos projektēšanas un celtniecības-montāžas uzņēmumos un daļai no tiem darba pieredze ir ilgāka par 20 gadiem!
 
Mūsu panākumu atslēga ir mūsu kvalificētie un profesionālie speciālisti! Tieši tādēļ mēs vienmēr mūsu speciālistiem sniedzam finansiālu atbalstu, kas saistīts ar mācībām un dažādiem kvalifikācijas celšanas kursiem, semināriem, izstādēm. Izveidotā profesionālās pilnveidošanās sistēma ļauj mūsu darbiniekiem pamatojoties uz savu un starptautisko pieredzi, izmantojot vismūsdienīgākās tehnoloģijas, rast visoptimālākos risinājumus sarežģītiem uzdevumiem, kuri rodas kompleksu projektu realizācijas gaitā. Un tieši tādēļ mēs vienmēr atbalstām viņu dalību dažādās profesionālo apvienību organizētajās sapulcēs, tikšanās, prezentācijās, jo tas veicina cilvēcisko kontaktu attīstību, informācijas apmaiņu starp speciālistiem darbības jomu ietvaros, nepieciešamo tehnisko normatīvo dokumentu izstrādi vai esošo koriģēšanu, un tā rezultātā ātrāku vismūsdienīgākās aparatūras un tehnoloģiju virzību tirgū (reālu ieviešanu Pasūtītāja objektos). Jaunu produktu un tehnoloģiju apgūšanai uzņēmuma speciālisti mācās Latvijā un ārzemēs, apmeklē tehnoloģiskās aparatūras ražotājuzņēmumus, piedalās dažādos semināros un konferencēs, starptautiskās izstādēs iepazīstas ar jaunākajiem zinātnes un tehnikas sasniegumiem.