Sākumlapa
Intranets
Jaunumi Par uzņēmumu Pakalpojumi Darbi
Sākumlapa olimps@olimps.lv Lapas karte
Jaunumi
Jaunas vakances
SIA „Olimps” izstrādāto un ieviesto projektu „SIA "Ventspils Nafta" termināls" vienotais vadības centrs esošajā 1 laukuma operatoru telpā” kompānijas SchneiderElectric sistēmu integrētāji atzīst par 2010. gada labāko projektu
Nopublicēts: 28.06.2010

2010. gada 10. un 11. jūnijā mūsu firmas speciālisti Ruslans Boikovs un Ruslans Trumpelis piedalījās ikgadējā kompānijas SchneiderElectric sistēmu integrētāju forumā, kas norisinājās Igaunijas pilsētā Tartu.

2010. gada 10. un 11. jūnijā mūsu firmas speciālisti Ruslans Boikovs un Ruslans Trumpelis piedalījās ikgadējā kompānijas SchneiderElectric sistēmu integrētāju forumā, kas norisinājās Igaunijas pilsētā Tartu. Forumā piedalījās 65 speciālisti no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem - sistēmu integrētājiem. Kompānijas SchneiderElectric speciālisti prezentēja un demonstrēja jaunos produktus un pakalpojumus elektrotehnikas un automatizācijas jomās. Organizēto semināru laikā speciālisti varēja apspriest jautājumus, kas saistīti ar projektu realizāciju, optimālu tehnisko risinājumu izveidi un pielietošanu, sistēmu pavadījumu un ekspluatāciju. Foruma laikā sistēmu integrētāji prezentēja projektus, kas īstenoti izmantojot kompānijas SchneiderElectric tehnisko un programmnodrošinājuma bāzi. SIA „Olimps” izstrādāto projektu prezentēja TP AVS daļas vadītājs Ruslans Boikovs.
Sistēmu integrētāju foruma dalībnieku balsojumā mūsu izstrādātais un ieviestais projekts ieguva galveno balvu.