Sākumlapa
Intranets
Jaunumi Par uzņēmumu Pakalpojumi Darbi
Sākumlapa olimps@olimps.lv Lapas karte
Jaunumi
Ilgtspējas indeksa bronzas medaļa
SIA „Olimps” darbinieku apmācība darbam ar Revit MEP 2013», «Revit Structure 2013», «Revit Architecture 2013» un «AutoCAD Structural Detailing»
Nopublicēts: 24.10.2012

No 08.10.12 līdz 09.11.12 mūsu uzņēmuma darbinieki izgāja apmācības kursu, kura ietvaros tika iegūtas zināšanas uz iemaņas attiecībā uz projektēšanas platformu Autodesk Revit 2013.

Nodarbības organizēja kompānijas “Autodesk” sertificētais apmācības centrs. Pēc apmācības rezultātiem tika izsniegti starptautiski atzītā tipa sertifikāti. Kopumā apmācības kursā ir iesaistīti vairāk nekā 30 SIA „Olimps” darbinieki. Mūsdienās Revit projektēšanas vide ir visattīstītākā tehnoloģija, kas ir balstīta uz BIM koncepcijas (Building Information Model - Būves informatīvais modelis). BIM ir paredzēts būves pilnīgā informatīvā modeļa izveidei, kas ietver 3-D modeli, kā arī katras daļas datu bāzi saskaņā ar PDM tehnoloģiju. Pielietojot BIM , projektēšanas procesa ietvaros tiek izveidoti būvprojekta sadaļu un posmu rasējumi, specifikācijas un tāmju dokumentācija, kā arī tiek izpildīti automatizētie aprēķini. Atšķirībā no AutoCAD, Revit vide paredz visu iesaistītu projektētāju vienlaicīgu darbu vienotājā modelī. Tas ļauj savlaicīgi saskaņot inženierrisinājumus un atklāt kļūdas, īsākajos laikos izsniegt jebkuras projekta sadaļas un posma specifikācijas un tāmes, izvērtēt projekta vai tā sadaļas gatavības pakāpi un katra darbinieka ieguldījumu. Tomēr, darbs Revit vidē izvirza augstas prasības darba saskaņotībai grupā, termiņu ievērošanai un spējai atrast kopīgus risinājumus. Pārēja uz Revit vidi nozīmē augstāku disciplīnas līmeni, kas attiecas gan uz izpildītājiem, gan uz projektu vadītājiem.
Šobrīd BIM tehnoloģijas tiek pielietotas vairākos ambiciozos projektos, ēku būvniecībā un ekspluatācijā, bet ar laiku šo tehnoloģiju izmantošana kļūs par standartu.
Revit un BIM tehnoloģiju apguve ir nepārprotami liels solis mūsu uzņēmuma attīstības ceļā.