Sākumlapa
Intranets
Jaunumi Par uzņēmumu Pakalpojumi Darbi
Sākumlapa olimps@olimps.lv Lapas karte
Jaunumi
Ilgtspējas indeksa bronzas medaļa
Arhīvs
2015
11.12.2015| SIA „Olimps” ir saņēmusi jaunu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras dalības apliecību.
SIA ”Olimps” ir iestājusies LTRK pirms vairāk nekā 12 gadiem. Pēdējo čertru gadu laikā mūsu uzņēmums aktīvi piedalās kameras darbībā, SIA „Olimps” pārstāvis Juris Rops ir LTRK pakalpojumu padomes loceklis. Jaunās LTRK dalības apliecības saņemšana ir notikums, kas kārtējo reizi apliecina mūsu pozīcijas Latvijas eksporta tirgū.
Lasīt tālāk
06.11.2015| No 27.10. līdz 4.11.2015. firmas „Olimps" mācību klasē notika mācības, kas saistītas ar darbu uz Lotsia PDM bāzes izveidotajā PDVS vidē
No 27.10. līdz 4.11.2015. firmas „Olimps" mācību klasē notika mācības, kas saistītas ar darbu uz Lotsia PDM bāzes izveidotajā PDVS vidē. Mācībās tika aplūkots darbs ar vispārējiem moduļiem (kanceleja, katalogi, personāls, Kvalitātes vadība) un vadības moduļiem „Līgumu vadība” un „Tenderu vadība”. Mācības tika organizētas Projektu departamenta un Projektēšanas un inženierpakalpojumu departamenta GPI grupas darbiniekiem.
Lasīt tālāk
06.11.2015| 22.10.2015. Maskavā, Krievijas Federācjā notika XII starptautiskā Lotsia PLM programmatūras lietotāju konference „Lotsia PLM sistēmas izmantošanas pieredze".
22.10.2015. Maskavā, Krievijas Federācjā notika XII starptautiskā Lotsia PLM programmatūras lietotāju konference „Lotsia PLM sistēmas izmantošanas pieredze". Konference pulcēja lielus projektēšanas uzņēmumus, tādus kā AS «Российские космические системы», SIA «ТюменНИИгипрогаз», AS "Гипротрубопровод", PAS "Салаватнефтехимпроект", MAAS "Газпроектинжиниринг" un citus, kā arī virkni lielāko Krievijas mašīnbūves uzņēmumu AAS „ЭЛАРА", PAS „WIO-Podolsk" un citus. Galvenā priekšlasījumu tēma bija projektēšanas pamata un palīgprocesu automatizācijas principu izstrāde un to realizēšana Lotsia PLM vidē. Konferencē ar referātu „Firmas „Olimps" ražošanas darbības vadības sistēmas izveide uz Lotsia PDM bāzes" uzstājās mūsu firmas pārstāvis Ruslans Rižko. Saskaņā ar rezultātiem, Konferences referāti piedalījās konkursā, kurā firmas „Olimps" pārstāvja referāts ieguva 1. vietu. Aptauja tika veikta starp foruma dalībniekiem.
Lasīt tālāk
26.10.2015| 22.10.2015. Klaipēdā, Lietuvā, notika kompānijas „ASE Baltic” seminārs
22.10.2015. Klaipēdā, Lietuvā, notika kompānijas „ASE Baltic” seminārs, kas bija veltīts sprādzienbīstamības jautājumiem rūpniecības un jūras nozares uzņēmumos. Seminārā piedalījās trīs mūsu uzņēmuma nodaļu speciālisti.
Lasīt tālāk
02.10.2015| 28.09.2015. SIA „Olimps” veiksmīgi izgājusi atkārtotās akreditācijas procedūru, kas ļauj piedalīties AAS "НК Роснефть" iepirkumu procedūrās.
Uzņēmums „Olimps" ir saņēmis oficiālu paziņojumu par atkārtotu akreditāciju un iekļaušanu AAS „НК Роснефть" potenciālo piegādātāju datu bāzē. Uzņēmuma AAS „НК Роснефть" akreditācija ir mūsu produkcijas kvalitātes un uzņēmuma uzticamības apliecinājums.
Lasīt tālāk
17.09.2015| 10.09.2015. firmas Emerson pārstāvis rīkoja semināru SIA "Olimps" darbiniekiem
Šī gada 10. septembrī firmu "Olimps" apmeklēja kompānijas Emerson pārstāvis. Šī uzņēmuma produkcija ir atpazīstama ar augsto kvalitāti. Emerson pārstāvis vadīja uzņēmuma darbiniekiem semināru, kurā stāstīja par jaunumiem kontroles un drošības aprīkojuma jomā.
Lasīt tālāk
17.09.2015| 14.09.2015. mūsu firmas speciālisti iepazinās ar jaunās Latvijas Universitātes ķīmijas fakultātes ēkas tehniskajiem un inženierrisinājumiem.
14.09.2015. mūsu firmas speciālisti iepazinās ar jaunās Latvijas Universitātes ķīmijas fakultātes ēkas tehniskajiem un inženierrisinājumiem.
Lasīt tālāk
29.07.2015| Ir veiksmīgi nokārtota SIA „Olimps” pārbaude, kuru ir veikusi nekomerciālās partnersabiedrība „Baltijas būvniecības komplekss” komisija.
SIA „Olimps” ir nekomerciālās partnersabiedrības „Baltijas būvniecības kompleks” (Krievija) dalībniece. Saskaņā ar Krievijas federācijas likumdošanu, uzņēmumiem, kas ir pielaisti noteikto darbu izpildei, ir jākārto uzņēmuma kvalifikācijas pārbaude. SIA „Olimps” ir veiksmīgi nokārtojusi šo pārbaudi atbilstoši visām likumdošanas un attiecīgo standartu prasībām.
Lasīt tālāk
20.07.2015| 2015. gada 18. un 19. maijā SIA „Olimps” tika veikts resertifikācijas audits
2015. gada 18. un 19. maijā SIA „Olimps” tika veikts resertifikācijas audits, kura ietvaros tika pārbaudīta uzņēmuma atbilstība sekojošiem standartiem: ISO 9001:2008 (kvalitātes vadības standarts), ISO 14001:2004 (apkārtējās vides drošības standarts) un OHSAS 18001:2007 (darba aizsardzības standarts). Saskaņā ar audita rezultātiem, starptautiskās aģentūras TUV Nord eksperti atzina par pozitīvu augšminēto standartu pielietošanu un attīstību uzņēmumā SIA „Olimps”. aģentūras TUV Nord eksperti atzina par pozitīvu augšminēto standartu pielietošanu un attīstību uzņēmumā SIA „Olimps”.
Lasīt tālāk
17.06.2015| MŪSU PRODUKTU UN PAKALPOJUMU PAPLAŠINĀŠANA JŪSU VAJADZĪBĀM
Mēs pastāvīgi tiecamies palīdzēt uzņēmumiem paaugstināt to efektivitāti. Tādēļ, lai apmierinātu pieaugošo klientu bāzi, mēs šogad paplašinām savu produktu un pakalpojumu portfeli ar produktu Rockwell Automation. Mēs turpinām virzīt mūsu esošās automatizācijas platformas, nodrošinot aparātu līdzekļu programmatūras un tehnisko pakalpojumu kopumu, lai apmierinātu individuālas biznesa vajadzības un budžetus. Mūsu rūpnieciskās automatizācijas nodaļa tiek patstāvīgi paplašināta. Kopumā, šis ir aizraujošs laiks kā mums tā arī jums, jo mēs sākam pāreju uz jaunām iespējām, lai samazinātu Jūsu biznesa izmaksas.
Lasīt tālāk

Lappuses: 1 2