Sākumlapa
Intranets
Jaunumi Par uzņēmumu Pakalpojumi Darbi
Sākumlapa olimps@olimps.lv Lapas karte
Jaunumi
Jaunas vakances
Arhīvs
2015
17.06.2015| MŪSU PRODUKTU UN PAKALPOJUMU PAPLAŠINĀŠANA JŪSU VAJADZĪBĀM
Mēs pastāvīgi tiecamies palīdzēt uzņēmumiem paaugstināt to efektivitāti. Tādēļ, lai apmierinātu pieaugošo klientu bāzi, mēs šogad paplašinām savu produktu un pakalpojumu portfeli ar produktu Rockwell Automation. Mēs turpinām virzīt mūsu esošās automatizācijas platformas, nodrošinot aparātu līdzekļu programmatūras un tehnisko pakalpojumu kopumu, lai apmierinātu individuālas biznesa vajadzības un budžetus. Mūsu rūpnieciskās automatizācijas nodaļa tiek patstāvīgi paplašināta. Kopumā, šis ir aizraujošs laiks kā mums tā arī jums, jo mēs sākam pāreju uz jaunām iespējām, lai samazinātu Jūsu biznesa izmaksas.
Lasīt tālāk
30.05.2015| 2015.gada 25-28. maijā Kazahstānas Republikā Astanā mēs piedalījāmies konferencē "NAFTAS BĀZES UN NAFTAS TERMINĀLI: NO MŪSDIENU PROJEKTĒŠANAS LĪDZ EFEKTĪVAI EKSPLUATĀCIJAI".
2015.gada 25-28. maijā Kazahstānas Republikā Astanā mēs piedalījāmies konferencē "NAFTAS BĀZES UN NAFTAS TERMINĀLI: NO MŪSDIENU PROJEKTĒŠANAS LĪDZ EFEKTĪVAI EKSPLUATĀCIJAI". Projektu direktors S.Kravcovs sniedza prezentāciju "Mūsdienīgas naftas un naftas produktu glabāšanas un transportēšanas objektu projektēšanas un būvniecības metodes”, kurā tika apskatīta SIA ‘’Olimps’’ pieredze un uzņēmumā izmantotās mūsdienīgās terminālu un naftas bāžu projektēšanas un būvniecības tehnoloģijas.
Lasīt tālāk
21.05.2015| Paaugstinot savu kvalifikāciju mūsu IT nodaļas speciālists apguva sertificētu programmu VMware vSphere Install, Configure, Manage [V6].
Paaugstinot savu kvalifikāciju mūsu IT nodaļas speciālists apguva sertificētu programmu VMware vSphere Install, Configure, Manage [V6]. Mācību laikā tika aplūkoti visi jaunas virtualizācijas platformas VMware vSphere 6.0 versijas instalēšanas, konfigurēšanas un diagnostikas aspekti. Kurss notika uzņēmumā ALSO Latvija, kas ir oficiālais VMware partneris Latvijā.
Lasīt tālāk
14.05.2015| 2015.gada 4.maijā saņemta atļauja pārstāvniecības atvēršanai Baltkrievijā.
2015.gada 4.maijā saņemta atļauja pārstāvniecības atvēršanai Baltkrievijā. Atļauja izsniegta Baltkrievijas Republikas Ārlietu Ministrijā.
Lasīt tālāk
07.05.2015| Attīstības programmas ietvaros notika, firmas "Olimps", specialistu apmācība
Attīstības programmas ietvaros kompānijā «Olimps» pieņēma lēmumu, uzsākt partnerattiecības ar Rockwell Automation-automatizācijas platformas, caur oficiālo Baltijas pārstāvi kompāniju KLINKMANN. Attīstības programmas ietvaros notika, firmas "Olimps", specialistu apmācība Studio 5000 Logix programmai, lai sasniegtu labākus projekta risinājumus klientiem uz platformas Rockwell Automation
Lasīt tālāk
07.05.2015| Phoenix Contact pārstāvji sarīkoja SIA "Olimps" automatizācijas daļas projektētājiem tehnisko semināru
Šī gada 5. maijā firmā "Olimps" viesojās vācu firmas Phoenix Contact ceļojošais reklāmas autobuss. Phoenix Contact produkcija pazīstama ar savu produktu augsto kvalitāti, pārdomātiem tehniskiem un lietotājam ērtiem risinājumiem. Phoenix Contact pārstāvji sarīkoja SIA "Olimps" automatizācijas daļas projektētājiem tehnisko semināru, kurā tika iepazīstināti ar 2015./2016.g. jaunāko produkcijas klāstu, kas tika prezentēts 2015.g. industriālo tehnoloģiju starptautiskajā izstādē "Hannover Messe", apskatītas tehnisko risinājumu nianses un uzlabojumi salīdzinoši ar iepriekšējiem produktiem.
Lasīt tālāk
08.04.2015| Laika periodā no 2015.gada februāra līdz martam mūsu firma ir saņēmusi jaunas atsauksmes no mūsu Pasūtītājiem.
Laika periodā no 2015.gada februāra līdz martam mūsu firma ir saņēmusi jaunas atsauksmes no mūsu Pasūtītājiem.
Lasīt tālāk
23.01.2015|
15.01.2015| Ir veiksmīgi nokārtota SIA „Olimps” pārbaudes, kuru ir veikusi nekomerciālās partnersabiedrības „Baltijas būvniecības komplekss” un „Sojuzpetrostroj-Projekts” komisijas.
Lasīt tālāk

Lappuses: 1 2