Sākumlapa
Intranets
Jaunumi Par uzņēmumu Pakalpojumi Darbi
Sākumlapa olimps@olimps.lv Lapas karte
Jaunumi
ES fondi
Arhīvs
2016
27.04.2016| 11.03.2016. firma „Olimps” saņēmusi Baltkrievijas Republikas Arhitektūras un būvniecības ministrijas atbilstības atestātu.
11.03.2016. firma „Olimps” saņēmusi Baltkrievijas Republikas Arhitektūras un būvniecības ministrijas atbilstības atestātu.
Lasīt tālāk
11.04.2016| SIA „OLIMPS” saņēmusi pateicību no VID ģenerāldirektores Ināras Pētersones
SIA „OLIMPS” saņēmusi pateicību no VID ģenerāldirektores Ināras Pētersones Vēstulē apliecināts, ka uzņēmums pievienojies tiem komersantiem, kuri godprātīgi pildījuši normatīvajos aktos noteiktas saistības un veikuši ievērojamas iemaksas valsts budžetā. Apsveicot mūs ar sasniegto, I.Pētersones kundze uzteica mūsu kolektīva atbildīgo un godprātīgo attieksmi pret nodokļu saistību izpildi un mūsu valsts ekonomiku kopumā.
Lasīt tālāk
18.03.2016| Firma «OLIMPS» saņēmusi jaunas pasūtītāju atsauksmes
Firma «OLIMPS» saņēmusi atsauksmes no АS «Карельский Окатыш»- АS «Северсталь – Ресурс» , SIA «Авиационные Технологии Топлива», АS «Klaipedos Nafta»
Lasīt tālāk
20.01.2016| Par nekomerciālo partnersabiedrību „Baltijas būvniecības komplekss” un „Sojuzpetrostroj-Projekts” komisiju pārbaudēm
SIA „Olimps” ir nekomerciālo partnersabiedrību „Baltijas būvniecības kompleks” un „Sojuzpetrostroj-Projekts” (Krievija) biedrs.
Lasīt tālāk

Lappuses: 1 2