Sākumlapa
Intranets
Jaunumi Par uzņēmumu Pakalpojumi Darbi
Sākumlapa olimps@olimps.lv Lapas karte
Jaunumi
Jaunas vakances
2017.gada 6. aprīlī Sankt-Pēterburgā notika piektā starptautiskā inženierkonsultāciju uzņēmuma ПСС (Petrostroisistema) konference "ВІМ praksē".
Nopublicēts: 21.04.2017

Sankt-Pēterburgas konferencē piedalījās vairāk nekā 400 cilvēku un vairāk kā 400 cilvēku vēroja tiešo translāciju internetā.

Šogad pasākuma dalībnieku uzmanības centrā bija jautājums pār BIM tehnoloģijas izmantošanas efektivitāti investīciju un būvniecības projektos. Ekspertu uzstāšanās apliecināja, ka ir daudz projektu, kas apstiprina informācijas modelēšanas izmantošanas efektivitāti praktiski visos dzīves cikla posmos. Konferencē uzstājās nekustamā īpašuma attīstītāji, celtnieki, projektēšanas kompāniju pārstāvji. Viņu uzstāšanās aplūkot BIM tehnoloģiju efektivitāti no dažādām pusēm. Pasākuma dalībnieki atzina, ka informācijas modelēšana ir pierādījusi savu efektivitāti visos ēku un būvju dzīves cikla posmos. Sankt-Pēterburgas pasākumā piedalījās vairāk nekā 400 cilvēku, vairāk kā 400 cilvēku vēroja tiešo translāciju internetā, kuras laikā varēja arī uzdot jautājumus prezentāciju vadītājiem. Kopumā konferencē piedalījās vairāk nekā 800 projektēšanas un celtniecības uzņēmumu, pasūtītāju un nekustamā īpašuma attīstītāju, ekspertīžu instanču, ekspluatējošo kompāniju pārstāvji, kā arī brīvie projektētāji. Tika pārstāvētas dažādas Krievijas pilsētas, kā arī NVS un Baltijas valstis. Konferencē ar ziņojumu par BIM tehnoloģiju izmantošanu SIA "OLIMPS" izstrādātajā Pazemes gāzes krātuves savākšanas punkta projektā uzstājās mūsu firmas pārstāvis - Plānošanas – ekonomiskās darbības un projektu attīstības departamenta direktora vietnieks PDAS un EDS jautājumos Ruslans Rižko.