Sākumlapa
Intranets
Jaunumi Par uzņēmumu Pakalpojumi Darbi
Sākumlapa olimps@olimps.lv Lapas karte
Jaunumi
Ilgtspējas indeksa bronzas medaļa
23.09.2019. Ekspluatācijā nodod Inčukalna pazemes gāzes krātuves pārbūvēto gāzes savākšanas punktu
Nopublicēts: 23.09.2019

Vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operators AS “Conexus Baltic Grid” (Conexus) šodien, 23.septembrī, ekspluatācijā nodevis Inčukalna pazemes gāzes krātuvē (PGK) pārbūvēto gāzes savākšanas punktu Nr.2, kas aprīkots ar jaunām tehnoloģiskajām iekārtām un cauruļvadiem.

SIA “OLIMPS” izstrādāja projektēšanas dokumentāciju visām projekta stadijām, veica būvdarbu vadību, iekārtu un programmatūras piegādi, automātisko procesu vadības sistēmu uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā , garantijas apkalpošanu un autoruzraudzību Gāzes savākšanas punkta (GSP) Nr.2 pārbūves projekta mērķis bija veikt novecojušo tehnoloģisko iekārtu un cauruļvadu nomaiņu, organizēt objekta distances vadību, kā arī palielināt tā jaudu. Projekta ietvaros tika palielināts tehnoloģisko līniju skaits no 19 līdz 27.,

Projekta laikā izbūvēta arī tehniskā ēka, kurā izvietotas dažādas gāzes savākšanai nepieciešamas iekārtas, piemēram, gāzes uzskaites un patēriņa regulēšanas mezgli. Objekta teritorijā izvietoti arī gāzes attīrīšanas separatori, degvielas gāzes sagatavošanas mezgls, gāzesvadi ar kopējo garumu 4500 metri u.c.