Vakances

Profesionāla komanda ir mūsu uzņēmuma galvenais resurss, kā arī panākumu un turpmākās attīstības galvenā sastāvdaļa. 30 gadu darbības laikā mums izdevās izveidot  augsti kvalificētu speciālistu kolektīvu ar lielu pieredzi darbā ar dažādām normatīvu bāzēm (Latvijas, Eiropas Savienības, Krievijas, citos starptautiskie standarti),  kas spēj īstenot augsta līmeņa projektus Latvijā un ārpus tās. Šobrīd mūsu uzņēmumā strādā aptuveni 100 cilvēki, starp tiem sertificēti projektēšanas inženierii, vadības sistēmu izstrādātāji, programmētāji, galvenie inženieri un projektu vadītāji.


SIA “OLIMPS” pastāvīgi attīstās. Mūsu speciālistu augstais kvalifikācijas līmenis un ilggadīgā darba pieredze gan sarežģītajos sprādzienbīstamajos rūpniecības objektos, gan civilсeltniecības objektos, kā arī aprīkojums ar mūsdienīgu tehniku un programmnodrošinājumu, ļauj mums paplašināt darbības jomas un piedalīties jaunu projektu īstenošanā, tai skaitā atjaunojamās enerģijas , jaunu degvielas veidu (ūdeņraža) ieguves un izmantošanas, izmešu samazināšanas jomās. Mēs aktīvi apgūstam un  izmantojam projektos mūsdienu tehnoloģijas, tostarp 3D projektēšanu, BIM-modelēšanu.


Aicinām pievienoties mūsu komandai  pieredzējušus speciālistus, studentus un būvniecības un enerģētikas fakultāšu absolventus, kuri vēlas iegūt unikālu pieredzi un zināšanas, kā arī piedalīties starptautiskā līmeņa projektu īstenošanā.


Mēs piedāvājam:
– interesantu, dinamisku darbu stabilajā uzņēmumā ar profesionālās izaugsmes iespējām;
– darbu draudzīgajā un profesionālajā  vidē;
– konkurētspējīgu darba samaksu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
– darbu komfortablā birojā Rīgas centrā ar bezmaksas autostāvvietu.

.


Atvērtās vakances:

Elektroinženieris

Būvinženieris